K výběru autožárovky může přispět i zkušenost zákazníků

Zákaznická hodnocení – hodnocení výrobků zákazníky je vynikající služba, která vznikla již před pár lety na několika vybraných nezávislých serverech. V současné době má obrovský vliv na obchodování v internetových obchodech a toho jsou si také vědomi někteří výrobci. Zákaznické reference přispěly mimo jiné k tomu, že autožárovky Osram jsou dnes nejprodávanější v celé Evropě. Jakmile se v online světě objeví informace o nějakém kvalitním výrobku za dobrou cenu, velmi rychle se tyto zvěsti začnou mezi lidmi šířit, dokonce mnohem rychleji, než v případě tištěné či televizní reklamy. Reklamu si totiž objednávají samotní producenti, zatímco nejvíce objektivní pro zákazníka je osobní zkušenost těch, co si už výrobek zakoupili.
večerní provoz v Berlíně

Night Breaker a Cool Blue Intense s výborným poměrem výkonu a ceny

Jestliže zakoupíte cokoli za výhodnou cenu a výrobek skutečně poskytuje to, co výrobce deklaruje, jde o dobrý výkonnostní a cenový poměr, který je opět velmi důležitým parametrem úspěšnosti na trhu. Produktové řady Night Breaker a Cool Blue od výrobce Osram se tímto hodnocením mohou pochlubit jednoznačně a to je také důvod, proč je o ně zájem nejen z řad kupujících, ale i obchodníků.
A co je na těchto produktech tak výjimečného? Více světla na silnici, resp. více jasu a tím pádem snáze rozeznatelné předměty v jízdním pruhu, delší a širší světelný kužel, který nezapomíná osvětlovat ani pravou krajnici, což je zvláště ošidné místo pro nebezpečné střety vozidla s chodci nebo cyklisty, a zároveň příjemnější a bezpečnější barvu světla.
večerní městský provoz
Barva světla – mnoho řidičů nepovažuje barvu umělého světla za podstatnou a rozlišuje u autožárovky https://www.lightpark.cz/autozarovky/ především jeho intenzitu a rozsah světelného kuželu. Teplota chromatičnosti má však obrovský vliv na jízdní pohodu a také na samotné bezpečí v kabině vozu. Čím studenější odstín žárovka vyzařuje – až k samotné hranici povolené tolerance, tím lépe se řidič soustředí na jízdu, není rozptylován hormonálními změnami v organismu, které předchází usínání, a jízda je mnohem bezpečnější. Ideální barva žárovek do předního světlometu by se měla pohybovat kolem 4000 K.