K čemu se může hodit půjčovna dodávek Praha 6

Zapůjčení nákladní dodávky může vyřešit některé problematické situace, jako jsou stěhování svépomocí a vyklízení pozůstalosti. Pochopitelně, že lze tyto akce řešit i specializovanou firmou, ale pokud chcete ušetřit a máte potřebnou fyzičku, existuje snadná pomoc.
prázdná krabice

Stěhování

Stěhování s vypůjčeným nákladním vozem může proběhnout bez problémů a velmi rychle, jestliže máte k dispozici zdatné pomocníky a zajištěný odvoz věcí. Nákladní vůz z půjčovny dodávek Praha 6 je jednou z možností, jak si v takovém případě poradit efektivně a jednoduše. Prostudujte pečlivě smluvní podmínky a před samotným stěhováním nezapomeňte zajistit potřebná parkovací místa.
otevřená papírová krabice na stěhování

Vyklízení bytů

Podle statistických údajů ? se každé druhé rodině přihodí v průběhu života událost typu vyklízení bytu. Většinou se jedná o pozůstalost po úmrtí někoho z příbuzenstva a ve většině případů se starý nábytek, koberce a další vybavení musí nechat odvézt na sběrný dvůr, anebo přizvat specializovanou firmu. Za vyklizení dvoupokojového bytu se účtuje přibližně 5 tisíc korun, výhodou tohoto procesu je rychlá akce bez fyzické námahy a osobní účasti. Někdy je však takový postup nevhodný, a to ryze z osobních důvodů, či z důvodů časových, kdy je nutné nejprve roztřídit, které věci se budou likvidovat, a které se zachovají. Pro tyto případy je ideální zapůjčení nákladní dodávky.
Pojme poměrně velké množství věcí a v průběhu několika hodin máte po starostech. Důležité je předem zjistit, kde se nachází nejbližší sběrný dvůr a ověřit jeho otevírací dobu a také, co lze na sběrné místo ukládat. Problematické jsou zejména staré chladničky a mrazáky, barvy a laky, další toxické chemikálie, zářivkové trubice a podobný nebezpečný odpad. Většinou sběrné dvory bez problémů přijímají nábytek, jako jsou postele, sedací soupravy, koberce, dřevotřískové desky, sklo a porcelán a další běžné předměty v domácnosti.