Klimatizace už není nedostupná

Pohled na klimatizaci se v dnešní době už od základu změnil. Zatímco dříve byla tato investice považována za luxusní nadbytečnou věc, stále větší znalost obyvatel přesvědčuje o její nezbytnosti.

Moderní a vysoce výkonné klimatizace nabízí mnoho prodejen elektra, a to osvědčených značek Samsung, LG, Philips, Toshiba, Daikin, Sencor, Hokkaido a další.
 
NEJEN V LÉTĚ, ALE I V ZIMĚ
Možná si kladete otázku, proč vlastně mluvit o klimatizaci v zimě? Chlazením se přece začínáme zabývat až tehdy, když se blíží horké letní dny. Ovšem dnešní klimatizace pouze nechladí, ale umožňuje také topení! Pracuje totiž na principu tepelného čerpadla, a tak nemusí v žádném počasí zahálet. Zatímco v létě Vám stojí topení a v zimě odstavujete větráky, klimatizace plní svoji funkci po celý rok.

Už z toho důvodu odpadá dřívější náhled na klimatizační zařízení jako na drahou záležitost, protože tento typ topení patří mezi nejlevnější zdroj tepla. Splitový systém, který má možnost reverzního chodu, totiž místo chlazení dokáže, že vnitřní jednotka topí. Lze jím nahradit vytápění do vnější teploty až mínus patnáct stupňů. Získáte mnohem více tepla než přímotopy a navíc pro provoz těchto čerpadel můžete získat zvýhodněnou sazbu elektrické energie!
 
CO VŠECHNO UMÍ KLIMATIZACE

Když si to shrneme a podíváme se na všechny funkce klimatizace, není jich málo:
1.      chlazení
2.      vytápění
3.      zvlhčování a odvlhčování
4.      větrání
5.      filtrace vzduchu
 
Funkce jako je časovač, nastavitelné lamely, noční režim, autorestart a podle typu jednotky řada dalších, spolu s nízkou hlučností a jednoduchým ovládáním, činí z klimatizace dokonale komfortní zařízení do každého bytu nebo kanceláře. Investice do ní se jednoznačně vyplatí a vrátí.

Klimatizace Vám zajistí zdravé bydlení – v létě rychlé ochlazení, v zimě okamžité teplo a s jejím dokonalým využitím i nižší náklady.