Od čeho vás ochrání dobrý obal

Pokud máte u sebe telefon bez jakéhokoliv obalu, zbystřete, protože se vás právě chystáme vyděsit vším, co se může stát vašemu telefonu. Člověk si někdy říká, že by to i risknul, protože kupoval drahý telefon a ještě k tomu aby kupoval nějaké obaly či kryty za další peníze? No jo, jenomže tohle přemýšlení je přesně ten důvod, proč poté spousta lidí chodí s křížkem po funuse, protože oprava rozbitého displeje vás může vyjít na pořádný balík, možná i v hodnotě nového telefonu.

prasknutý displej a předek telefonu zblízka

A) Rozbitý displej = nejčastější poškození telefonu je právě na displeji. Plocha, se kterou interagujeme se zařízením, je nejkřehčí a nejzranitelnější, protože se jedná o jednu velice tenkou destičku skla. TO se lehce rozbije o kámen, dřevo, schod, beton, kamínek či cokoliv jiného. Poškodí jej pád z kterékoliv výšky a může se tak stát, že budete platit v konečném důsledku mnohem více, pokud nebudete chtít chodit s rozbitým displejem.

B) Nefunkční tlačítka = pokud má váš telefon na bocích či na spodku tlačítka (home button, tlačítka hlasitosti), tak je tu také šance, že se po pádu mohou poškodit, ulomit, urazit či jinak mechanicky poškodit. A vyměňovat tyto čudlíky také není žádná hračka.

C) Poškrábaný telefon = telefon nemusí být nutně rozbitý jako oslavenec po padesátých narozeninách, může být také poškrábaný, pokud máte dlouhé ostré nehty, pokud často telefon přesouváte spolu s jinými věcmi v tašce či kabelce nebo batohu. To se stane lehce, stačí naostřená tužka, pero, klíče a je neštěstí na světě. Takový telefon poté ztrácí na hodnotě.

poražený Android robot na černém pozadí

Takže jak se vlastně proti tomu chránit? No stačí si pořídit kryt nebo obal. Třeba huawei p20 lite obal je ideální právě pro řadu těchto modelů telefonu, které jej ochrání před všemi druhy poškození a ještě to bude dobře vypadat. Chraňte váš telefon a chraňte vaši peněženku s našimi obaly.