Originální svatební den

Svatba je opravdu velkou událostí, která nás rozhodně nepotkává každý den. My ženy už od malička sníme o tom, jak by ten náš velký den měl vlastně vypadat. I když je nám to často hloupé přiznat, stejně si většina z nás vytváří přímo pohádkové scénáře. Když ale dojde na věc, přicházíme na to, že to zas až tak jednoduché nebude, z důvodu opravdu velkého množství starostí a věcí, jež se musí zařídit, objednat a obstarat. Jednou z nich je i to, jakou zábavu vymyslet, aby se naši hosté nenudili, ale i tak se vše odehrávalo na úrovni.

Pár ve svatební den

Nejtěžší na tomto úkolu je přijít na něco originálního a neotřelého, co se jen tak nevidí. Nejčastěji se můžeme setkávat s hrami jako tanec s balonky u nohou, svatební kvíz nebo úkol v němž musí ženich po slepu poznat svou novomanželku. Problémem je, že všechny tyto hry jsou již otřelé a nenajde se moc hostů, které byste jimi potěšili.

Novinkou, která stojí za zkoušku, je například vtipná tombola. Vše se odehrává stejně jako u normální tomboly, až na to, že dary jsou trochu netradiční. Setkat se tak můžete například s puzzlem pro náročné, za nimž se skrývá strouhanka, nebo výletem do nejvyšších hor našich slovenských sousedů v podobě známých oplatků Tatranky.
Kouzlo s kartami

Velice zábavnou aktivitou, díky které zajistíte, že se vaši hosté navzájem poznají a navážou mezi sebou kontakty, je tak zvaná Královská losovačka. Průběh je následovný: hostům dáte vylosovat papírek se jménem jiného hosta, kterého bude mít daná osoba za úkol pozvat na bar a dát si s ním nějaký ten drink. O zábavu tak rozhodně nouze nebude.

A kouzelníka už jste zvažovali? Ano čtete dobře! Kouzelník na svatbu je jistě také skvělá volba. Všichni už jsme přece od mala fascinováni tím, co vlastně za těmito kouzelnickými triky vlastně stojí. A rozhodně si nemyslete, že tímto programem zabavíte jen ty nejmenší!