Skříně získaly nový design

Nejběžnější a nejpoužívanější materiál na skříně nebo i pouhá dvířka od vestavěných skříněk je lamino. Jedná se o druh deskového materiálu, jejímž základem je dřevotříska. Tato deska je potažená fólií a díky dnešní moderní technologii tisku je skutečně nádhera vybírat nejen z barevných odstínů, ale i zároveň dekorativních. To přirozeně mění pohled na celkový design nejen skříně nebo komponentu. Vnese to totiž do místnosti úplně jinou atmosféru. Art design https://sten-skrine.cz/fotogalerie/art-design nabízí mnoho různých motivů, kde si vybere každý takový, který bude nejbližší jeho srdci. Lamino jako takové je pevné, ale zároveň křehké a daleko lehčí, než klasické masivní dřevo.

dveře na skříni mají pěkný design

Základ je klasika, ale ty dveře to je bomba

Výrobce dobře ví, že je třeba přinášet lidem novinky. Proto se poslední dobou na trhu objevují z rukou odborníků hotové skvosty. Přirozeně objednané přesně na míru, tudíž i kdybychom si nohy uchodili, tak je nikde v obchodě nenalezneme. Což je vlastně i dobře, jelikož máme originální, praktickou věc, kterou v podstatě nikdo nemá.

S čím se můžeme setkat?

· To že je tisková technologie naprosto skvělá do detailu, se moc mluvit nemusí, ale stále dokáže překvapit výsledek, který odpovídá skutečnému dřevu. A to v podstatě i v barvách, z kterých by skutečně vznikalo podle druhu dřeva.

· Výplně dveří mohou být z ratanu nebo bambusu.

· Dále mnoho domácností se může pochlubit lacobelem, což je naprosto ekologický výrobek. Jedná se o sklo, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak. Na jedné straně může být chráněný barevnou fólií. Přirozeně se dá skvěle kombinovat s jiným materiálem.
krásná zrcadlová folie na skříni

· Čistá zrcadlová technika je další možnost, jak zútulnit prostor a navíc je to velmi praktické, když potřebujeme zhlídnout outfit.

· Ovšem potisk nějakého vlastního motivu, to hned tak nikdo nemá. Snímek z dovolené, abstraktní vzor a mnohé další mohou zdobit nejen naše domovy, ale i firemní prostory.