Svůj bicykl můžete vzít kamkoli s sebou

Jestliže to se svým bicyklem myslíte opravdu vážně a jízda na kole je pro vás potěšením, na kterém jste závislí, pak je naprosto jasné, že se bez svého kovového miláčka nemůžete obejít ani na dovolené. A možná nejen vy, nýbrž celá vaše rodina.
Vrtá vám hlavou, jak to zařídit, abyste s sebou na cesty krátké i dlouhé mohli vozit bicykly s sebou?
Naložit veškerá potřebná zavazadla, a k tomu ještě bicykly do auta, to není snadná věc a jen málokdo má tak prostorné vozidlo, aby se do něj vešlo vše potřebné. Navíc, nic takového ani není potřeba, stačí, když si pořídíte praktický držák na kola na tažné zařízení Amsa.cz.kolo v lese
Ten má mnoho skvělých výhod a umožní vám cestovat s plnou výbavou, kamkoli budete chtít.
Pokud jde o držáky na kola, tak máte samozřejmě na výběr ze dvou typů – je to ten, který je možné připevnit na střechu vozidla, a ten, který se upevňuje na tažné zařízení – lidově řečeno na kouli.
Záleží jen na vás samotných, čemu dáváte přednost, nicméně pravda je, že když své bicykly umístíte na kouli, bude to mí hned několik výhod najednou.
Za prvé, své bicykly budete mít neustále po ruce. Když je budete chtít upevnit do stojanu anebo sundat, nebudete je muset zvedat do velké výšky. A to přijde vhod jak fyzicky slabším osobám, tak i lidem menší postavy, tedy ženám, dětem i seniorům, a jistě i mnohým jiným. Manipulace s bicykly tak bude velice snadná a budou dobře dostupné pro každého.
Navíc, v praktickém stojanu, který má pokročilé provedení, můžete bicykly i uzamknout anebo stojan v případě potřeby sklopit. Jedná se tedy o velice praktický způsob přepravy.silniční značka – bílé kolo
A za druhé, tímto umístěním nezvyšujete celkovou výšku automobilu, což je také důležité, především když cestujete na delší vzdálenosti a po trase, kterou příliš neznáte. Nebudete se tak muset obávat snížených podjezdů, ať už v tunelu, pod mosty anebo pod stromy. Při jízdě vás tak nebude nic omezovat.