Základem vašeho celodenního pohodlí je správný výběr prádla

Pro to, abychom se celý den cítili příjemně, je skutečně důležité věnovat pozornost výběru spodního prádla. Týká se to zejména při sportovních činnostech, které jsou spojeny s vydáním určité fyzické námahy a v neposlední řadě i námaho materiálu na oděv, jenž při tom máme na sobě. Hledáte li tedy kvalitní, pružné a moderní prádlo, vybírejtespodní prádlo craft,které splní zaručeně všechny vaše požadavky. Pokud zavítáte na naše stránky můžete vybírat z celé řady střihů a materiálů.
Pro muže přinášíme několik novinek v podobě oblíbených boxerek, které mají zajímavé vlastnosti.Žena-cvičitelka ve fitness prádle
Jednou z nich je použitý materiál, který je vysoce elastický, velmi tenký a díky jeho kanálkům ve struktuře tkaniny zaručuje odvod potu od pokožka také příjemně chladí.
Boxerky můžete objednat ve dvou délkách. V klasické, do jedné třetiny stehen, nebo prodloužené délky do půli stehen. Pro ty, kteří oceňují tepelný komfort jsou zde modely se zvýšenou gramáží použitého materiálu. Všechny mají pevnou, ale pružnou gumu v pase, některé bezešvé, další opatřeny plochým švem.
V dámské sekci objevte skvěle padnoucí sportovní podprsenky a kalhotky, které bezpečně udrží vše na svém místě. I zde platí pravidlo, že prádlo je dokonale střiženo, má chladivou funkci a na výběr máte z mnoha bare a potisků. Běžci-maratonDíky velmi slabým lemům kalhotek, se toto prádlo stává takřka neviditelným a je vhodné i pro běžné nošení. Na své si přijdou i milovnice boxerek, pro něž jsme připravili modely pro sporty v horkých letních dnech, kdy i v tomto případě je zajištěn perfektní odvod potu. Totéž platí i pro námi nabízené podprsenky s precizním elastickým prošitím, tvarovanými košíčky, nebo bez košíčků za použití různě strukturovaných tkanin a jejich vrstvení.
Je už tedy pouze na vašem vkusu a potřebách, jaký typ prádla si u nás vyberete. V každém případě s ním budete určitě spokojeni.