Základem vašeho celodenního pohodlí je správný výběr prádla

http://www.horal-hotel.cz/Files/HORAL/gastro/leto2017/jidelni_deti_2017n.pdf d>

Pro to, abychom se celý den cítili příjemně, je skutečně důležité věnovat pozornost výběru spodního prádla. Týká se to zejména při sportovních činnostech, které jsou spojeny s vydáním určité fyzické námahy a v neposlední řadě i námaho materiálu na oděv, jenž při tom máme na sobě. Hledáte li tedy kvalitní, pružné a moderní prádlo, vybírejtespodní prádlo craft,které splní zaručeně všechny vaše požadavky. Pokud zavítáte na naše stránky můžete vybírat z celé řady střihů a materiálů.
Pro muže přinášíme několik novinek v podobě oblíbených boxerek, které mají zajímavé vlastnosti.Žena-cvičitelka ve fitness prádle
Jednou z nich je použitý materiál, který je vysoce elastický, velmi tenký a díky jeho kanálkům ve struktuře tkaniny zaručuje odvod potu od pokožka také příjemně chladí.
Boxerky můžete objednat ve dvou délkách. V klasické, do jedné třetiny stehen, nebo prodloužené délky do půli stehen. Pro ty, kteří oceňují tepelný komfort jsou zde modely se zvýšenou gramáží použitého materiálu. Všechny mají pevnou, ale pružnou gumu v pase, některé bezešvé, další opatřeny plochým švem.
V dámské sekci objevte skvěle padnoucí sportovní podprsenky a kalhotky, které bezpečně udrží vše na svém místě. I zde platí pravidlo, že prádlo je dokonale střiženo, má chladivou funkci a na výběr máte z mnoha bare a potisků. Běžci-maratonDíky velmi slabým lemům kalhotek, se toto prádlo stává takřka neviditelným a je vhodné i pro běžné nošení. Na své si přijdou i milovnice boxerek, pro něž jsme připravili modely pro sporty v horkých letních dnech, kdy i v tomto případě je zajištěn perfektní odvod potu. Totéž platí i pro námi nabízené podprsenky s precizním elastickým prošitím, tvarovanými košíčky, nebo bez košíčků za použití různě strukturovaných tkanin a jejich vrstvení.
Je už tedy pouze na vašem vkusu a potřebách, jaký typ prádla si u nás vyberete. V každém případě s ním budete určitě spokojeni.