Ženské nohy vás dostanou do postele


Ty uhrančivé nohy

Ženské nohy se objevují v mnoha filmech jako dokonalý námět pro erotická dobrodružství, po nichž touží nejeden muž. Kdybychom se však na toto téma zaměřili ryze pragmaticky, zjistíme, že ačkoli se po krásných nohách, zejména v obuvi s vyšším podpatkem, ohlédne snad každý (normální) muž, nejedná se o žádný pohlavní orgán, a dokonce to není žádná ze známých erotogenních zón, kam patří například ňadra, bříško, rty či podbřišek.

bosá žena na posteli

Ženské nohy muže dostávají zejména svou ladností a krásou, jsou-li přiměřeně svalnaté, hladké, lehce opálené a bez jakýchkoli defektů. Nejkrásnější jsou nohy vždy v komplexní podobě, jestliže máme možnost prohlédnout si je sice vcelku, od hýždí až po paty, ale zároveň ve všech jemných detailech.

Nohy také patří k nejsilnějším posilovačům mužského testosteronu, a starají se o to, aby neuvadala erekce a naopak byla udržována v patřičné síle dlouhou dobu. Muži je velmi rádi nejen sledují, ale mazlí se s nimi, hladí je, líbají a dělá jim dobře, když s nimi žena mužské tělo pevně sevře v objetí. Na co bychom neměli zapomínat, je přitažlivost chutí a vůní. Zejména bez použití parfémovaných mýdel a dalších podobně koncipovaných hygienických prostředků zajímavě chutná i voní pokožka na stehnech a lýtkách a v rozumném měřítku (hlavně zásluhou zdravé výživy) i pot na bosých chodidlech.

bosonohá usměvavá kráska

A když to přece jen nevychází

Viagra cena je obvyklý internetový dotaz od mužů, co propadají skepsi při pomyšlení, že díky povadlé erekci již nebudou moci zasunout penis hluboko do ženského bříška, a že své semeno nebudou moci vystříkat mohutnou silou tak, jako dřív. Máme ale lepší nápad. Neriskujte újmu na zdraví nákupem Viagry bez lékařského dohledu a pořiďte si raději adaptogenní bylinky, například Macu peruánskou, s nimiž obnovíte nejen erekci, ale i další tělesné funkce. Díky nim se vám bude lépe zvládat i stres a zlepšíte vyplavování testosteronu. Dbejte zároveň na kvalitu vašeho jídelníčku a navštivte prodejnu zdravé výživy, kde se dozvíte víc, jak o sebe pečovat a udržovat mimo jiné v dobrém stavu i vaši erekci.