Dokonalá péče o tělo se vyplatí

Každodenní neúprosný nápor negativních vlivů kolem nás má obrovský vliv na to, jak se budeme cítit. A to vše je samozřejmě viditelné i na naší pokožce i vlasech. Jejich kondici ovlivňuje hlavně stres, ale také prach z ovzduší a v neposlední řadě počasí. Pozornost bychom tedy měli věnovat nejenom pleti, ale tělu jako takovému celkově. Obzvláště zranitelná místa vyžadují více péče. Vizitkou každého jsou ruce, krémy na ruce, balzámy a pečující emulze zaručí dokonalý vzhled a spolu s upravenými a zdravými nehty vytvoří dojem, že si sami sebe vážíme. Různé olejíčky, zábaly a krémy na nohy se zase postarají o reprezentativní vzhled.
pleť s akné
K dostání jsou i micelární pleťové vody s inovativní účinnou látkou D-Tox peptidem, obohacující pokožku o energii a jas. Jsou vhodné pro normální i mastné typy pleti a zvyšují jejich odolnost. Lehké textury osvěžujících krémů oproti nim ihned hydratují a dodávají bohatou výživu, a to díky obsahu měsíčku lékařského, přírodních olejů, zvláště slunečnicového a olivového, ale také s vitamíny nebo heřmánkem či violkou vonnou. Regenerace pleti je tak zaručena. Její jemnost, hebkost a pružnost, odolává UV záření a bez obav může být vystavena vnějším vlivům.
Tělová másla intenzivně pečují a vyživují i suchou pokožku, obsahují mnohdy i určitý poměr kokosového, bambuckého nebo kakaového másla, jenž pleti výrazně prospívají. Jejich výhodou je rychlé vstřebávání a ochrana pokožky před vysoušením.
pleť s akné
Novinkou jsou i textilní pleťové masky s vitamínem C, které pomáhají sjednotit tóny a napomáhají k lepší absorpci antioxidantů. Ty s kyselinou hyaluronovou vyplňují a redukují jemné vrásky.  Černé masky s peelingem odstraní nečistoty a odumřelou kůži. Přírodní péči doplní bylinné vody, například heřmánková pomůže při léčbě akné i ekzémů. Muži ocení strojky k zastřihování, holení i zastřihování jakékoliv délky vousů. Oboustranné ostří chrání před pořezáním. Ideál krásy sice neexistuje, ale dbát o sebe je třeba.