Jak skutečně zhubnout?

Pochybuji, že bych v řadách našinců nalezl někoho, kdo se nikdy v životě nepokoušel aspoň jednou jedinkrát shodit nějaké to kilo, nejspíše však podstatně víc než ten jeden jediný kilogram.
Zrovna tak jsem přesvědčen, že je mezi našinci hodně těch, kdo znají přinejmenším jednu zaručenou metodu, jak ubýt na váze, přesněji nějakou tu zaručenou dietu.
metr na brokolici
Dietu proto, že se jen málokdo z těch, kdo touží po štíhlejší postavě, odhodlá přiznat, že se málo hýbe, a začne s něčím, co by alespoň vzdáleně připomínalo sport.
Je zkrátka tradicí českého a jistě nejen českého národa, že se bojuje s nadbytečnými kilogramy. Ovšem až příliš často neúspěšně. Jedná se o válku, která je dost možná nejdelší v našich dějinách, skoro bych se vsadil, že co se trvání této týká, předčí i známou válku třicetiletou.
Bojujeme s kilogramy, ovšem jako celek prohráváme na celé čáře. A přiznávám se bez mučení, že jsem jedním z těch, kdo po četných konfliktech nakonec rezignovaně podepsal mírovou smlouvu s osobní váhou, složil zbraně a jen příležitostně se ještě odhodlám k nějakému tomu „teroristickému činu“ namířenému proti centimetrům v pase.
Ač máme nesporný zájem, stále jako by se nám nedařilo najít .
Což je smutné zjištění, vzhledem k tomu, že to už není dávno žádným tajemstvím. Že se už dávno ví, jak si máme počínat, aby nás bylo méně, co se hmotnosti týká.
Když chce člověk získat postavu jako proutek, ač je sám spíše statným dubiskem, měl by se zaměřit především na svůj jídelníček. Měl by se stravovat pravidelně a vyváženě, aby své tělo nemučil za hříchy, jichž se na něm sám dopustil, aby toto nestrádalo.
dietní svačinka
Dále by se měl začít více hýbat, a to nejlépe pravidelně. Ne čas od času týrat své tělo v posilovně, ale spíš častěji podnikat něco lehčího, něco, co je mu zároveň i potěšením.
A čeho by si měl takový člověk na rozdíl od potravin dopřát mnohem více, to je čas a svatá trpělivost. Protože nelze očekávat, že se zhubne po několika málo dnech, a kdo nemá trpělivost, mohl by to vzdát dříve, než by se dostavily první výsledky.
hmotnost muže
A pokud snad člověk onou trpělivostí neoplývá? Pak se může pokusit napomoci tomu i nějakým tím kvalitním prostředkem podporujícím hubnutí. Třeba Adipex retard, jenž hubnutí napomáhá. Ovšem jenž samozřejmě není všespasitelný, sám za nás zhubnout nedokáže.
Musíme se prostě hlavně zdravě stravovat a pravidelně hýbat.
Jenž právě to my Češi moc rádi nemáme. My si radši dopřejeme nějakou tu zázračnou dietu. Nejlépe tu pivně-bůčkovou.