Krásné, a přitom levné svatební šaty

Uspořádat svatbu, to není snadná věc. Už jen těch úkolů, co všechno musíte zařídit! A pokud se do toho všeho hodláte pustit na vlastní pěst bez asistence svatební agentury, pak se budete mít co otáčet, abyste to všechno včas a na výbornou zvládli. Nicméně když se rozhodnete pro svatbu ve vlastní režii, pak vás jistě neminou cenné zkušenosti a jedinečné zážitky!
Nejlepší je, dát si všechny úkoly včas na papír, stanovit si termíny jejich plnění, a také si napsat orientační ceny, na kolik vás co vyjde. Budete tak mít dobrý přehled nejen o tom, co je potřeba zařídit, ale také o tom, co si můžete dovolit, a kde byste raději měli i ušetřit.

nevěsta

Šetřete na správných místech

Co si budeme nalhávat, svatba je poměrně drahá záležitost. A je o to dražší, čím více svatebních hostů pozvete. Nicméně je jasné, že kvůli rozpočtu nebudete pořádat sňatek jen ve dvou, protože se jedná o váš velký životní den, který byste si měli dokonale užít, abyste měli na co vzpomínat, až půjde do tuhého – a tím spíše je lepší oslavit takovou velkou chvíli s přáteli, ať už jich máte mnoho anebo ještě víc. Tím spíše, že šetřit se dá i jinde, než pouze na hostině a zvoleném menu.

bílé šaty

I ty nejkrásnější šaty mohou být poměrně levné

Vysokou položkou ve svatebním rozpočtu bývají i šaty pro nevěstu. Je jasné, že každá žena chce být ve svůj velký svatební den tou nejkrásnější. Nicméně krásná může být i v případě, kdy za šaty neutratí stovky, ale jen desítky tisíc, anebo třeba i mnohem méně. To se dá snadno udělat tak, že si nevěsta pořídí své šaty v půjčovně anebo využije výprodej svatebních šatů, což je ideální způsob, jak zajistit, aby vám šaty zůstaly na památku, a přitom jste je mohli koupit za přijatelnou cenu. A když se porozhlédnete v tom pravém, osvědčeném butiku, tak budete mít z čeho vybírat, i když budete nakupovat za zlomek původní ceny.