Nejlepší dárky pod letošní stromeček

Onen den se kvapem blíží a ač se všichni můžeme tvářit, že se těšíme na společně strávený čas a výborné s láskou vařené jídlo, těšíme se také na ono tajemné rozbalování dárečků. Plni očekávání však můžeme být rychle zklamaní dalším balíčkem ponožek nebo sprchového gelu.
Aby se vám tohle nestalo, můžete darovat něco netradičního, užitečného i zábavného!
dárek v obálce

Poukázky

Neznám nikoho, koho by tahle kategorie nepotěšila. Možností je mnoho, dnes už poukazy poskytuje skoro každý obchod. Můžete tedy babičce předplatit nákup v oblíbeném supermarketu, mamince zase v obchodě s netradičními potravinami, takže v úvahu připadá zdravá výživa nebo bezobalová prodejna. Kamarádky určitě potěší nákup v obchodě s módou. Rodiče zase společná dovolená nebo víkendový wellness pobyt nebo lístky na koncert či do divadla.
Poté je tu speciální kategorie zážitkových poukazů. Může se jednat o lety balónem, letadlem nebo pro tatínky například jízdou ve vysněném autě. Výbornou možností je také dárkový voucher do Jump Parku , kde si na své přijdou jak děti, tak dospělí. V Brněnské pobočce se nachází sedm různých atrakcí a zaskákat si můžete už od 199 korun za hodinu. Lze však pořídit také rodinné vstupné a pro nadšence permanentka s 10 vstupy nebo skákání s trenérem. Nejlepší na tom je, že platnost voucheru není omezená, návrat do dětských let je tedy za rohem!
zábava na trampolíně

Hmotné dárky

Velmi se teď mluví o eliminaci odpadu jako záchraně planety, proto jsou vhodným dárkem například i plátěné pytlíčky na potraviny nebo nerezová brčka s kartáčkem. Pro babičky pak určitě bude i personalizovaný kalendář s fotkami vnoučátek a s poznámkami o tom, kdo má kdy narozeniny. Dědečky zase může potěšit knížka nebo toaletní papír s vtipy.
Ať už pořídíte svému příbuzenstvu cokoli, nezapomeňte v tuhle dobu potěšit také sebe!