Při stěhování bytů Praha mohou pomoci profesionálové

Montáž a demontáž nábytku

Stěhování vybavení kanceláře, anebo drobností, které lze snadno nacpat do krabic a převázat provázkem, zvládne takříkajíc každý. Stačí k tomu jen volné místo na zadních sedadlech osobního auta, prázdný zavazadlový prostor, anebo přívěsný vozík. Pokud však musíte přemístit nábytek, situace se mění v náročnou akci. Není nutné řešit jeho rozebírání vlastními silami, standardní součástí stěhovacích služeb je kromě přesunu těžkých a objemných předmětů i případná demontáž a zpětná montáž.
bílá nákladní dodávka

Skříňky, obrazy, zrcadla

Některé spolehlivé stěhovací firmy mohou zajistit kromě péče o nábytek také zavěšování lustrů, skříněk, zrcadel, poliček, obrazů a dalších předmětů na zeď. To ocení zvláště majitelé či nájemníci bytů v panelovém domě. Práce s příklepovou vrtačkou a manipulace s těžkými kusy nepatří zrovna k oblíbeným činnostem, zvláště v době, kdy si musíte rychle přivyknout na změnu místa pobytu.

Úklid

Stěhování bytů Praha je velmi náročná akce nejen z hlediska fyzické kondice, ale především tlakem na lidskou psychiku. Každý z nás ji snáší různou měrou, někdo si přivykne na nové prostředí velice rychle, jiný se může utápět ve vzpomínkách na své bývalé působiště. V takovém případě se hodí každá pomocná ruka, co ulehčí přechodovou fázi, a tou může být i úklid po stěhování. Nepořádek vzniklý balicím materiálem, montáží nábytku, drobnými stavebními úpravami a instalací spotřebičů zajištěný úklidovou firmou přijde v takovém případě vhod.
řízení auta při stěhování

Deprese v novém prostředí

Poměrně častý jev, zvláště mezi lidmi v pokročilém věku. Jejich překonávání usnadní navázání dobrých mezilidských vztahů a velkou výhrou jsou i chápaví a vstřícní sousedé. Co také spolehlivě zabírá, je posezení v příjemné restauraci na oběd či na večeři, vyplatí se ještě před stěhováním v tomto směru zmapovat terén a zpříjemnit si tímto způsobem první dny v novém působišti.