Pro mobil dle Vašich představ

Bez mobilu se dnes neobejde nikdo z nás. Patří ke stylu našeho života, kdy musíme stačit spoustu věcí a mobil nám pomáhá uspořádat si svůj čas tak, abychom vždy měli všechny naše činnosti dobře zorganizovány.

Jaký mobil je ten nejlepší? Na to odpověď neexistuje, neboť každý má jiné představy a ne každý chce využívat všechny jeho funkce, které jsou v dnešní době již velmi široké. Nejlepší je si jej dobře„osahat“ a vyzkoušet v jakékoliv prodejně elektra. Výběr je obrovský, a tak je lepší nákup neuspěchat a projít více obchodů. Ve většině z nich Vám vyjdou prodavači vstříc, chytrý telefon Vám vyzkouší a ochotně odpoví na Vaše otázky.
 
Brzký konec tlačítkových mobilů?
Klasické nedotykové mobily jsou už dlouho vytlačovány chytrými smarpthony a dalo by se předpokládat, že jejich konec se nezadržitelně blíží. Ale jelikož je o ně stále zájem, především u starší generace, která oceňuje jejich jednoduchost, výrobci možná nebudou rezignovat a jejich výrobu tak úplně neukončí.

Na klasické mobily určitě nezanevřel Samsung a v současné době je pro pasivní uživatele na trhu také elegantní Nokia 230 s větším displejem a odolnou konstrukcí.
 
Čím nás okouzlují dotykové smarpthony?
Pro dotykové mobily míří do elektra velké množství zákazníků. Zakoupíte je za poměrně levnou cenu, která nepřesahuje příliš částku tisíc korun. A to je velmi lákavé. Pokud však s dotykovým displejem začínáte, nezapomínejte na to, že si na něj budete muset možná i delší dobu zvykat. Jde totiž o úplně jiný způsob ovládání. Ale jakmile si jej oblíbíte, už jej nebudete chtít nikdy měnit.

Výkonný dotykový mobil:
·         má velmi dobré zobrazovací schopnosti
·         pořídíte s ním kvalitní fotografie a videa
·         snadno jej pro přenos propojíte s počítačem, případně i s televizí
·         dobře slouží jako navigace
·         na internet se připojíte kdekoliv