Společnosti na prodej

Každý budoucí podnikatel si musí dobře rozmyslet, zda se mu vyplatí investovat čas a energii do zakládání nové firmy nebo zdali využije patřičných služeb a těchto starostí se zbaví.

Nebylo by pro jednou příjemné nestresovat se? Koupit už založenou společnost a vynechat všechno to chození po úřadech, notářích a tak podobně? Právě to umožňují služby některých firem, přes které si můžete zakoupit společnost na prodej Companiesandoffices.

telefon

Společnost je v podstatě již založená. Má svůj název, je zapsaná na všech potřebných úřadech. Vše je samozřejmě legální. Jistě se budete ptát, jak je to podle zákona. Založení odpovídá všem normám. V obchodním rejstříku se jedná o založení živnosti volné – výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Proto s těmito společnostmi může začít podnikat naprosto každý.

Už máte se zakládáním společnosti vlastní zkušenosti? Moc dobře víte, že je kolem toho spoustu papírování a vyřizování? Chcete se těchto nešvarů zbavit nebo je raději tak nějak vynechat? Pořiďte si již založenou společnost.

K tomu můžete využít i dalších služeb, například sídla společnosti. Jak společnost, tak i sídlo si můžete pořídit za velice nízkou cenu.

podání rukou

Každé podnikání je na začátku složité. Člověk má plnou hlavu starostí, musí všechno obsáhnout a na nic zapomenout. Díky tomuto způsobu se zbavíte alespoň nějakých starostí a usnadníte si život a začátek podnikání.

Sídlo společnosti můžete mít v různých městech. Záleží na vašich prioritách. Získáte adresu, za minimální měsíční částku a ještě k tomu můžete využívat kancelář kdykoliv budete potřebovat. K dispozici je v ní samozřejmě připojení k internetu, stoly a židle a další potřebné věci pro administrativu. Jednat můžete s finančním nebo živnostenským úřadem či si sjednávat do kanceláře schůzky s obchodními partnery, klienty, zákazníky a podobně.