Proč lidé nemají příliš rádi klíčenky na krk

Jednou z největších starostí snad každého člověka je, že ztratí klíče. Koneckonců, ty jsou potřeba k tomu, aby se dostal domů, případně do práce. Zdálo by se tedy, že bychom se měli snažit, aby se tak nestalo. Většina z nás však toto podceňuje, a je to rozhodně vidět.

V současné době je převážná část dospělých nosí v kabelce, případně v kapse u kalhot či u bundy. To se zdá jako dobré řešení, dokud si neuvědomíme, jak snadno nám odtud mohou vypadnout. Koneckonců stačí, když se špatně nakloníme, případně vyndáme jiné věci z tašky a omylem nám vypadnou i ony.

klasický svazek klíčů

Důsledkem samozřejmě je horečné hledání, kdeže nám vypadly, a starost o to, zda nebudeme muset volat zámečníka a nevyměnit veškeré zámky od domu, případně vysvětlovat zaměstnavateli, co se nám vlastně stalo. A řekněme si upřímně, kdo z nás takovou situaci nikdy nezažil?

Proto je docela legrační, že jako děti jsme obvykle měly prostředek, který zajišťoval, že se nám rozhodně neztratí. Tím byly klíčenky na krk https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/klicenky/. Mnoho děti je dodnes používá, avšak coby dospělí na ně většinou zanevřeme, neboť „nevypadají dobře“, případně „vypadáme jako děti“. Přitom to naprosto není nutné.

náramková klíčenka

Jistě, může tu být problém, že vám při chůzi budou chrastit na krku, zvláště pokud tam máme klíčů více. A to by rozhodně nevypadalo dobře například na důležitém obchodním jednání, případně někde na taneční zábavě. Avšak řekněme si upřímně, jak často se v takovýchto situacích ocitáme. Ne příliš často, že?

Pokud jde o to, že bychom vypadali hloupě, lze je jednoduše schovat pod svrchní oděv. Nikdo si jich nemusí všimnout, zvláště v zimě, kdy na sobě máme hned několik vrstev oblečení. Na oplátku se tak nemusíme bát, že je ztratíme. Navíc hned pocítíme, pokud bychom o ně přišli, takže budeme hned vědět, že se máme sehnout a hledat je. Je tedy jasné, že se tento typ klíčenek rozhodně vyplatí, a to nejen pro děti.