Tiskněte kvalitně

Pokud se dnes někdo věnuje tisku, nespokojuje se zpravidla s výtvory druhořadé kvality, natož pak s něčím naprosto nedokonalým. Dnes už si žádá něco lepšího, kvalitnějšího, něco, co zalahodí oku.
Což o to, žádat může. Ale ne vždy je toto jeho přání i vyslyšeno. A to z toho prostého důvodu, že ne vše lze v tomto oboru ovlivnit lidskými přáními.
tiskárna se smajlíkem

A tak tiskne kvalitně ten, kdo má dostatečně dobrou tiskárnu, dostatečně kvalitní papír a také neméně kvalitní náplň do tiskárny, tedy barvy, bez nichž se logicky nelze obejít. Někomu takovému je hej.
Ovšem mnozí z našinců tu chybují. A nejčastěji právě při volbě náplně. Pokud totiž doposud neoplývají patřičnými znalostmi, nejednou jim sice logicky dojde, že potřebují špičkovou tiskárnu a dobrý papír, že bez toho to nepůjde, ale neuvědomují si, že ani barvy v tiskárně, jakkoliv zdánlivě stejné nebo skoro stejné, ve skutečnosti stejné nejsou. A zatímco ty od renomovaných výrobců, které jsou originální či kompatibilní, poskytují dobrou službu, jejich napodobeniny nejednou i notně pochybného původu nejen neskýtají garanci dokonalosti, ale mohou skrývat i nejedno potenciální nebezpečí. A to dokonce nejen pro výsledek tisku samotný, ale klidně i pro životnost tiskárny.
cartridge v tiskárně

Kvalitní náplně, dejme tomu něco takového jako Canon Pixma MG5750 náplně, sice možná bývají o něco dražší, ale přesto se ve srovnání s podřadnou konkurencí vyplácejí. Jimi vytištěný dokument či třeba snímek bývají (samozřejmě jen je-li použita i dobrá tiskárna a papír) dokonalé a navíc takové náplně i déle vydrží, čímž umožní vytisknout toho víc, a rovněž jsou šetrné k tiskárně, jíž prodlužují životnost. A to – jak každý soudně uvažující jedinec uzná – je velice důležité. Příliš důležité na to, aby člověk namísto nich kupoval něco druhořadého, na čemž ušetří nanejvýš v okamžiku nákupu, a to navíc ne zase až tak velkou částku.
A proto na to myslete. Na to, že nejste tak bohatí, abyste si kupovali levné věci. Což platí i pro náplně do tiskáren.