Už žádný mixér


Praktické dárky

Na rozdíl od dob minulých je dnes zvykem, že páry spolu žijí už před svatbou, a většinu základních věcí tedy už mají. Pokud přesto chcete darovat něco do domácnosti, sáhněte po prezentu z kategorie „sice to nutně nepotřebujeme, ale hrozně to chceme“. Jsou-li novomanželé gurmáni, radost jim udělá třeba pekárna na chleba, vinotéka, nebo i ten drahý mixér. Pořádají ty nejlepší party? Radost jim udělá třeba přenosný gril nebo koktejlový šejkr. Potěší například i poukaz na služby, jako je úklid bytu, díky kterému budou mít čas věnovat se jeden druhému, namísto cídění příbytku.
svatební krabičky.jpg

Za dobrodružstvím
Nezdá se to, ale zážitkové dárky nemusejí být nijak drahé. Asi nikdo nečeká, že od svatebčanů obdrží darem luxusní dovolenou, ale spoustu radosti udělají třeba i letenky na prodloužený víkend po Evropě, nebo příspěvek na vysněnou dovolenou. Existuje představení, kapela nebo třeba film, který oba novomanželé chtějí vidět? Co darovat lístky? Bonusové body získáte, pokud bude zážitek nějakým způsobem spojený s životem páru. Kapela, na kterou šli na prvním rande? Jistě. Výlet na místo, kde padla první pusa? Proč ne. Možností je nekonečně mnoho. Pokud máte hluboko do kapsy, ale máte chalupu v pěkném místě, můžete také jako dárek věnovat pobyt ve vašem vlastním „sídle“. A co je romantičtějšího, než odpoledne strávené v koňském sedle? Pořídit se dá už za pár stovek, a bude to nezapomenutelný zážitek.
náramkové hodinky.jpg

Peníze
Stále více a více párů chce na své svatbě pomoci i těm druhým. Požádají-li vás tedy, abyste místo dárku přispěli například nadaci nebo konkrétnímu člověku, určitě to stojí za zvážení. Mnoho nadací dnes příspěvek odměňuje dárkovým certifikátem nebo i drobným dárkem. Samozřejmě ale pak můžete k finančnímu daru přidat i drobný věcný prezent pro šťastný pár, abyste na obřad nešli s prázdnýma rukama.