Vyzkoušejte si, zda zvládnete opustit uzamčenou místnost ve stanoveném čase

Milujete tajuplné hádanky, záhady, rébusy a rádi je řešíte? Rádi podnikáte společně s vašimi přáteli různé zábavné aktivity? Pak se do toho pusťte s plnou vervou a navštivte únikovou místnost Pardubice. To bude to pravé ořechové pro vaše mozkové závity, protože u řešení hádanek se pořádně zapotíte. Utužte vaše přátelství a vyrazte si společně za vyřešením spletitých záhad. Otestujte svoji spolupráci a schopnost společně se zapojit do vyřešení záhad. Pokud je tajemno, záhady, detektivní zápletky a podobné věci vaším koníčkem, pak se při escape game rozhodně nudit nebudete.

opuštěný sklad

Vyberte si z nabízených druhů různých her a rozluštěte třeba záhadu v laboratoři nebo v tajemném pokoji důstojníka. Zvolte si tu pravou hru pro vás podle různých stupňů obtížnosti. Vžijte se do role detektiva a vyšetřovatele, připravte se na pořádnou dávku hádanek, rébusů a různých záhad. Přemýšlejte o nejvhodnějších řešeních a rozklíčování záhad tak, abyste se z uzamčeného pokoje dostali co nejdříve ven. Není to tak jednoduché, jak to vypadá. Hra vás velice rychle vtáhne do děje a vy tak zažijete opět něco nového a nepoznaného. Otestujte svoje logické myšlení a schopnost vyřešit záhady konkrétní hry podle vašeho výběru.

rozpadlá garáž

Ve dvojici nebo rovnou třeba s partou přátel – i tak si můžete užít bombastickou hru v únikové místnosti, která vás chytne a nepustí. Vyzkoušejte tuto napínavou zábavnou aktivitu, která vás zaujme, pobaví a naučí vás lepšímu logickému uvažování.

zapomenuté místo

Využijte výhodných skupinových nebo studentských slev nebo darujte tento zážitek jako dárek formou dárkového poukazu třeba k Vánocům. Tento dárek nikdo neodmítne.
Naše zážitková aktivita už na vás čeká, tak neváhejte a přijďte si vyzkoušet vaše schopnosti logického uvažování a detektivního pátrání. Dejte si na čas, protože čas neúprosně běží vpřed.