Zabavte své ratolesti netradičním pohybem

Jak zabavit ratolesti a ještě jim dopřát pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu? Je to snadné, pořiďte jim trampolínu. Pokud máte alespoň trochu prostoru na zahradě, tak na nic nečekejte. Nabídka je pestrá a rozhodně je z čeho vybírat.
Dětské trampolíny poskytují perfektní vyžití pro celou rodinu, vždyť i dospělí si mohou občas zaskákat. Při jejich výběru však nic nepodceňte a rozhodně nevybírejte jen podle nízké ceny, to by mohlo být na úkor kvality a vy přece pro své ratolesti chcete především kvalitu a bezpečí.

chlapec, nohy vzhůru, trampolína

Na bezpečnost a kvalitu konstrukce se spolehněte

Bezpečnost je další věc, o kterou se bát nemusíte, všechny naše produkty jsou dodávány s ochrannou sítí, která zajistí maximální ochranu před nejhoršími pády. Mezi ty nejhorší bezesporu patří pády mimo skákací plochu, tedy na zem, kdy může dojít k velmi těžkým úrazům.

Dalším prvkem, je vypolstrovaný kryt pružin, který zase zajistí, aby se noha nedostala, kam nemá, tedy mezi pružiny.
Kvalitní ocelová konstrukce pak zajišťuje vysokou stabilitu a nemožnost převrácení při využívání.

Co se velikosti samotných trampolín týká, ideální je průměr kolem 3 metrů, v nabídce však naleznete větší i menší kousky. Liší se několika málo parametry, nikoli ale kvalitou. Ta je u všech produktů stejně dobrá.

Trampolína není módní záležitost, přináší mnoho pozitiv

Možná si stále myslíte, že mít trampolínu na zahradě je móda, ale nic to nepřináší. To je velký omyl. Přízní pohyb po skákací ploše byl dokázán.
· S úspěchem se využívá při terapiích tělesně postižených osob, ale i při nápravě poruch učení či hyperaktivity.

· Pravidelnost a rytmus pohybu dokáže navodit zklidnění organismu a učí soustředění, to je velmi podstatný a nezanedbatelný efekt.

· Dalším pozitivem je uvolnění svalů, ale zároveň i jejich posilování.
Neváhejte a vyberte i vy pro své ratolesti jednu z trampolín, uvidíte, jakou budou mít radost. Přirozeně je tak povedete ke každodennímu pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu a to je věc, kterou dnešní děti už skoro neznají.

holčička, skok, strom