Pro rehabilitaci, aerobní trénink, trénink všech svalových skupin

Slyšeli jste už o odporových gumách na intenzivní i rekreační cvičení? Právě tento druh sportovního náčiní je jedním z nejpraktičtějších a nejvíce využívaných nářadí, které můžete používat naprosto všude a ne jen v tělocvičně. Výhoda tohoto nářadí je především v tom, že ho můžete používat prostě kdykoli a kdekoli. Můžete si vybrat z různých šířek i tvrdostí tak, aby vám vyhovovala nějaká ideální přesně pro váš druh a typ cviků. Zaměření na konkrétní svalové partie si můžete libovolně vybrat. Právě četnost a intenzita, dělá z tohoto druhu cvičení pohodovou a příjemnou záležitost.

fit

K čemu přesně se odporová guma na cvičení používá?

Je to především:
– rehabilitace po úrazech nebo protažení extrémně namáhaného těla,
– řádné protažení všech kloubů, svalů a šlach končetin i zad před samotným tréninkem,
– konečné protažení po uplynulém tréninku,
– silový, objemový a také vytrvalostní trénink, dřepy, bicepsy, zdvihy, různé protahování,
– výpomocně při shybech a cvicích s pomocí vlastní váhy nebo jako dodatečné zatížení

Jaké druhy gum se používají?

Komplexní nabídku můžete přímo prostudovat na , ale většinou už na první pohled podle šířky gumového pásu poznáte, s jakým silovým působením se pro cvičení počítá. Širší odporová guma znamená výraznější odpor, který klade vlastní materiál z pryže. Zatížení je vždy přesně předem od výrobce uvedené, nemůžete se tedy ve výběru cvičebního nářadí zmýlit. Na různá cvičení je výhodně gumy střídat a spíš intenzivně zatěžovat jednotlivé partie tak, aby došlo k ideálnímu procvičení celého těla.

Výběr odporových gum je velký a můžete volit i pomocná držadla

posilování

Jestliže jste si už na našich webových stránkách vybrali, můžete se směle pustit do cvičení. Ať už se jedná o typ Super Mini, Mini, Medium, Large, Monster nebo volíte jen podle známých barev, které odlišují od sebe na první pohled zatížení, vždy budete spokojeni, protože jednoduchost a přitom efektivita podobného cvičení vás komplexně příjemně překvapí. Můžete si dokoupit i ručky a úchyty Bushido a směle se do cvičení rovnou celým tělem ponořit.