Dovolená bez internetu!

Internet! Je všude! Máme ho v mobilu, máme ho v počítači. Wi-Fi sítě jsou dostupné v každé kavárně, restauraci, na letištích a vlastně téměř na každém kroku. Lidé se stále lehčeji stávají obětmi internetu. Pro naše zdraví to ale jistě není prospěšné! Přemýšleli jste někdy o tom, jaký efekt má internet na naše fyzické ale i psychické zdraví? A právě pro to, abychom regenerovali tělo a mysl se většina z nás vydává každoročně alespoň na týdenní dovolenou. Jedeme do hor, k moři nebo na wellness, abychom utekli ode všeho a ode všech a pořádně vypnuli a načerpali novou energii a sílu, ale? Jsme pořád online!

K tomu, abychom si byli schopni pořádně odpočinout, budeme muset nechat odpočinout i náš laptop, počítač a tablet! 
Přestaňte být online a chlubit se svojí hotelovou snídaní na Instagramu a raději si ji opravdu a naplno vychutnejte! Dívejte se místo do displeje svému partnerovi do očí a užívejte si krásy přítomného okamžiku! Oprosťte se od online virtuálního světa a plnými doušky prožívejte svět fyzický a reálný!

Výhody, jaké vám přinese dovolená bez internetu:
1.      Prohloubení vztahu s partnerem
2.      Komunikace s okolím a poznávání nových lidí
3.      Plnohodnotné poznání a užívání si dovolenkové destinace
4.      Zlepšení zraku
5.      Ušetřené peníze
6.      Úplné oprostění se od každodenního života
 
Změňte své priority a otevřete své oči krásnému reálnému světu. Dovolenou online můžete trávit doma v obývacím pokoji, dovolená není jen o změně místa. Uvidíte, že se vám po týdnu stráveném bez internetu po vašem mobilu, tabletu či počítači určitě nebude stýskat, naopak si možná uvědomíte, že trávíte online více času, než je třeba a upravíte tak vaše každodenní návyky. Na dovolenou si tak vezměte místo tabletu raději knihu, průvodce danou destinací a naplánujte si spoustu výletů za poznáním a sbírejte více reálných zážitků než „to se mi líbí“ na Facebooku u upravené fotografie.